EvenementOrganiseren.nl

Over EvenementOrganiseren.nl

Alles voor een geslaagd evenement

Over EvenementOrganiseren.nl

EvenementOrganiseren.nl is een initiatief van EventBranche.nl.

EventBranche is hét overkoepelende platform voor iedere eventprofessional

voor de nodige kennis, netwerk en promotie. Bezoek als lid gratis zes van onze evenementen, ontvang de nieuwsbrief, het vakblad en breng jezelf op de hoogte van wat er speelt in de branche op het gebied van trends, wetgeving en andere actuele ontwikkelingen.

Sales & Marketing    
Corine Hamer
corine@eventbranche.nl
Askin Ozay 
askin@eventbranche.nl   
Mark Wichmann
mark@eventbranche.nl
06-23605496
 
     
Redactie & Content    
 
Sjoerd Weikamp
sjoerd@eventbranche.nl
(06-14968839)

Maartje Springer
maartje@eventbranche.nl

 
     
Operationeel Manager /
Communicatie
   Ledenbeheer &
-administratie
Stagiaire Marketing &
Traffic & Back Office
afbeelding wordt bijgesneden
Robin van Leeuwen
robin@eventbranche.nl 
(06-41208750)
Elin van der Hoorn
elin@eventbranche.nl   
Romy Besselink
romy@eventbranche.nl

 


 

Contactgegevens Proef Media B.V.
Bezoekadres:                                                 Postadres:             
Transportweg 12, tweede verdieping        Postbus 165
7007 CN Doetinchem                                   7000 AD Doetinchem
Tel: 0314 36 10 60

E (algemeen) info@eventbranche.nl
E (sales) sales@eventbranche.nl