Van der Maarel Eventstyling
Van lokaal verhuurbedrijf tot internationale eventstyling pionier: dat is de 70-jarige evolutie van Van der Maarel. We dagen onszelf constant uit om te innoveren, gedreven door de specifieke wensen van onze klanten. Met passie voor sfeer en respect voor de natuur. Zo verbinden we ons erfgoed met het heden en de toekomst.
Onder leiding van Cees van der Maarel – econoom én Meesterbinder in de bloemsierkunst – ontwikkelde het familiebedrijf zich tot dé specialist in eventstyling. Inmiddels beschikt Van der Maarel over een eigen atelier, geconditioneerde plantenkas en een 5000 m² grote decoropslag vol zelf ontwikkeld designmeubilair en unieke accessoires. Bloemen en planten blijven een bron van inspiratie, maar het draait vandaag vooral om innovatieve meubels, opvallende decors en het neerzetten van complete belevingswerelden.
Ons team van ontwerpers, stylisten en vakmensen deelt één passie: events transformeren tot een onvergetelijke beleving. Dat doen we door creativiteit te combineren met oog voor detail en samenwerking met de klant. In co-creatie ontstaan de mooiste concepten – van een unieke maatwerkproductie tot een verrassende vertaling van bestaande stijlen. Altijd nét buiten de lijntjes, zodat elk event memorabel wordt.
Van der Maarel Eventstyling creëert een wereld van sfeer en experiences. Dáárin ligt ons onderscheid: wij zijn eventcreators.