Een winterse ontmoetingsplek voor jong en oud
De ijsbaan krijgt een winterse uitstraling met kerstverlichting, kerstbomen en houten winterhuisjes waar bezoekers terechtkunnen voor iets lekkers en een warm drankje. Boven de schaatsbaan komt een stretchtent te staan die voor beschutting zorgt. Bezoekers schaatsen op een laag echt ijs, dat wordt gevormd door Maaswater te bevriezen. Dat geeft de ijsbaan een authentiek winters karakter en brengt het echte schaatsgevoel naar het Noordereiland.
Naast vrij schaatsen tijdens de kerstvakantie is er ruimte voor schoolbezoeken, bedrijfsavonden en een gevarieerd programma. Ook staan er themamomenten en samenwerkingen op het programma, zoals disco op het ijs. Daarmee richt Schaatsen op de Maas zich op een breed publiek: van gezinnen en schoolklassen tot vriendengroepen, collega’s en stellen die op zoek zijn naar een gezellig winteruitje of origineel date-idee.
Praktische informatie
Schaatsen op de Maas is van 6 december 2026 tot en met 3 januari 2027 dagelijks geopend van 10.00 tot 22.00 uur. Er is ruimte voor zo’n 150 schaatsers tegelijk op het ijs.